ХАЛТУРА

ХАЛТУРА

4 episoodi
Saatejuhid: Vitali-Dmitri Bestsastnõi ja Alina Zaharova

„Haltuura“ – see on netisaade võimalustest. Eestil on palju plusse, kuid pahatihti ei piisa paljudele inimestele kõikide oma materiaalsete vajaduste rahuldamiseks „tegelikust“ palgast. Sageli peavad kohalikud tegema haltuurat, see tähendab otsima kõrvalteenistust – esinema, süüa valmistama, koristama, õpetama. Justnimelt nendest inimestest tulebki Delfi venekeelses netisaates juttu.

Meie saate kangelaseks võib saada igaüks: päästja, poliitik, müüja – kõik, kes on sunnitud haltuurat tegema kas siis madala põhipalga tõttu või sellepärast, et nad lihtsalt tahavad seda teha.

Ja pidage meeles – külaliseks võite saada ka Teie. Lihtsalt kirjutage meile oma tööst või haltuurast aadressil vitalibes@ekspress.ee. Aga võib-olla on teil keegi huvitav tuttav? Kirjutage julgelt, riik peab oma kangelasi tundma. NB! Saade on vene keeles.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

”Халтура” — это подкаст о возможностях. У Эстонии много плюсов, но ”реальной” зарплаты зачастую многим ее жителям не хватает, чтобы удовлетворить все материальные потребности. Зачастую местным приходится халтурить, то есть искать побочный заработок — выступать, готовить, убирать, обучать. Именно о них и пойдет речь в подкасте Delfi на русском языке.

Героем нашей передачи может стать любой: спасатель, политик, продавщица - все, кто вынужден подхалутривать в условиях не очень большой основной зарплаты или просто хотят этим заниматься.  

И помните - гостем можете стать и Вы. Просто напишите на почту vitalibes@ekspress.ee о своей работе и халтуре. А может у вас есть интересный знакомый? Смело пишите, страна должна знать своих героев.